Man patinka alkūnės

uh-no-dy-dy

Bėga dienos, bėga bėga. Eh, štai ir žiema, jau beveik pavasaris, po to vėl žiema, o savaitgalį bus vėl pavasaris pagal orų prognozes. Sumaištis, žodžiu.
Nusprendžiau nebesakyti žodžio – šūdas (šūdinai, šūdinas, etc.), nes kai perskaičiau pats keletą savo paskutinių post’ų, nusprendžiau, kad bjauriai atrodo. Dabar būsiu super intelektualus.. Blet karšta. Aš nesuprantu, kas čia yra… prakaitas muša.. nors šiaip kūnui nekaršta.. nesąmonė. Bet kartais kai pašildo, tai nahui naktį pramiegojęs pabundi 6-ą ryto su 20 litrų prakaito lovoj..
Bet viską pataiso muzika, kaip visada. Šiuo atveju turiu padėkoti Rokui už paminėtus ELBOW, nes jie kieti ir vis labiau man jie patikt pradeda yapč šios dainos: Snooks (progress report),  I’ve Got Your Number, Buttons and Zips, Mirrorball, Forget Myself, Any Day Now, Bones of You. Nice nice, jie kyla mano čartuose ir aš laimingas. O dėl to, ką sakiau apie last.fm, kaip jį noriu pakeist, tai BULLSHIT. Kaip bus taip, kaip bus, tuom ir būsiu patenkintas, neįrodinėsiu čia sau kažko..
O šiaip savaitgalį būsiu tik su katinu namuose, tai galėsiu naktelę ar pusantros paaukoti muzikai tokiai kaip: Pink Floyd, Erik Truffaz, Miles Davis, Godspeed You! Black Emperor, A Whisper in the Noise, Beck, Oceansize, God is an Astronaut, Porcupine Tree ir Brian Eno.
By the way Cold War Kids – The Soloist in the Living Room yra super kieta daina.
Yep, awesome.
Ačiū už skaitymą.

diena1

Advertisements

About Karma Idiot

Shut Up, that's what I say! View all posts by Karma Idiot

2 responses to “Man patinka alkūnės

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: