Minkštynas (Soft Soft, Not Heavy, But Heavy Soft)

Taigi, pripildęs savo galvą elektronikos ir roko galiu pareikšti savo nuomones apie naujas ir ne vien tik naujas grupes.
Turiu pasakyti, jog įsimylėjau Black Moth Super Rainbow ir jų albumą Dandelion Gum nors ir kiti jų darbai patiko. Net nežinau kodėl jie taip man įstrigo. Na, nesvarbu, esmė tame, kad per savaitgalį nespėjau perklausyti visų tų grupių taigi neesu laimingas. Jukebox the Ghost buvo visai neblogi, linksmi tokie. Piano rock su indie pop and stuff, pretty good stuff. Galit laukt jų kitoje albumų apžvalgoje. Dar suspėjau perklausyt The Antlers. Na, slowcore, lėta, gracinga ir liūdna muzika, bet visai nieko, tik kažkaip labai jau mažas albumas, tik 28 mintės, I mean, that’s like too short for a fucking slowcore record. Holy Fuck (čia grupė) su savo post-roku ir elektronika buvo visai pusė velnio, The Radio Dept. man nelabai, bet galbūt tada netinkama nuotaika tokiam shoegaze buvo, who knows? No one. Kaip erzina kai aš pasakau, kad nežinau kas man yra, pvz, o kitas žmogus klausia, ‘o kas žino?’… nu blet.. NIEKAS. nx.
Burial parsisiunčiau tuos du albumus, bet tada nebuvo nuotaikos kažkaip jo klausyt. Ir dabar nėra. O dar savaitgalį labai mėgau Soundgarden, Oceansize, irgi geri, bet jie per aukšto lygio kad į kažkokias mini apžvalgas eitų, tai kišiu juos į MEKą. Matyt jų Everyone Into Position albumą. Dar patiko Monster Magnet, Doves, Spoon. So yeah.
Ir dar + išradau naują posakį savo “kalboje”, čia bus dvi versijos (pavyzdžiai). Angliška ir Lietuviška:
‘…. So this is pretty much a SOFTIE record’
‘….Taigi šis albumas yra SOFTIE albumas, praktiškai’
Softie, cha cha.
Control yourself.
Pavadinsiu savo grupę: Softie
Arba savo įrašų studiją: Softie records. Cha cha, gerai skamba, ne? This album was released under softie. 😀 Bet šiaip iš tikrūjų tai britai, tie ištvirkę, softie kartais vadina moters lytinį organą. Sau neleisiu pasakyti vaginą šitam įraše, ne mano stilius.

Ne mano stilius at all, my fucking kids.

Advertisements

About Karma Idiot

Shut Up, that's what I say! View all posts by Karma Idiot

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: