Gimme Summer, Gimme Sun. Here it is, Here’s My Gun.

Sveiki, medžių lapai.
Nėr ką ir rašyt kai toks gražus oras ir svajonės galvoj, o apie svajones kalbėt neapsimoka. Šiaip ir galvot nelabai, nes kai neišsipildo tavo smegenis pradeda knist Mr. Durnas Jausmas. Jo vardas yra Durnas, o pavardė Jausmas. Jis dar pravardžiuojamas – Smegenkrušiu.
Na ką. Suknista vasara lauke (suknista – geranoriškai). Jei daugiau lapų būtų, tai jau ir vasara, o iki jos dar daugiau kaip mėnuo.
Ir ką tik atsiminiau, kad turiu šalto šalto alaus butelį šaldytuve, todėl turėkit omeny, kai baigsiu rašyt, eisiu jį gert ir mėgausiuos.
Beja dar nusprandžiau užsiregistruot bibliotekoj, pradėt skaityt tas knygas. Jau trys sąraše yra, pradėsiu nuo tos.. bedugnės rugiuose. Po to imsiu tas kitas dvi. Noriu būt kultūringesnis. Čia gi Vilnius, ne šiaip koks kiaušinis ar tuščias alaus bokalas, o didelis miestas, kultūros sostinė. Jau truputį kultūros pas mane atsirado, grupėj esu, groju, dainuoju, tą darėm parkely. Tuoj dar knygas skaityt pradėsiu tai gal būsiu profesorium senatvėj, ką gali žinot.
Geros naujienos dėl to kompiuterio, gavau lėšų jo taisymui, tai šiandien reiks nutempt jį iki tos ‘taisyklos’. Nežinau kiek kainuos, bet kad ir kiek kainuos, man pinigų užteks, nebent jis sugedo nepataisomai. O jei jis sugedo nepataisomai, viskas ką jūs matysite, tai dviejų žodžių įrašus dvidešimt kartų į dieną.
Tai tiek tų naujienų.
Dar norėjau paklaust ar kada nors girdėjot apie Eliksonoro Drakonus? Ne? Elkisonoro Drakonas yra toks didelis, raudonas drakonas and kurio nugaros yra burna kuri šaudo iš mėlynių dulkių. Šitie drakonai labai paklusnūs žmonėm, bet praktiškai nenaudingi, nes šaudo iš sulčių ir nekenksmingų dulkių. Bet jie gražūs ir mieli, labai draugiški, kaip milžiniški šunys, tik ne pūkuoti. Norėčiau tokį įsigyti, bet deja jau bene tūkstantį metų tokių niekas nebeparduoda, nes patelės drakonės miršta vos po keliolikos metų, tai visos išmirė, o patinai gyvena virš dviejų tūkstančių metų. Tai niekur tokių neberasi, niekas nebenori parduot. O jei ir atsiranda koks tai paprašo net kelių milijonų. O kam reikia leist tokius pinigus kažkokiam milžiniškam gyvuliui, kuris daug ėda ir iš kurio jokios naudos, apart skraidymą, nėra?

Vat taip vat.
Pelėdos yra kietos, aš jums sakau. Bet jei norit tikro paukščio, tai jis čia.

Advertisements

About Karma Idiot

Shut Up, that's what I say! View all posts by Karma Idiot

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: