Mėlyni drabužiai, žydros kelnaitės, rūūūžava liemenėlėėė

Sveiki, namų stogai.
Jūsų kartais neužknisa kai žmogus rašo blogą ir parašo taip, kad reiktų dvi valandas sedėt, kad suskaitytum kas ten parašyta. Mane tai užknisa, aš taip neiuzko nedauryčia. jei rašai dėl savęs, kišk šūdus į MS Word.
Anyway, įrašo pavadinime yra trys “pavasariškos” spalvos ant merginų, ir man – jos pačios šlykščiausios sudėtos kartu. No offence, fiction character.
Ne, bet pavasaris – gražu. Merginos – irgi gražu, tik gal ne taip apsirengusios, aišku. Viskas gražu bet kad ir kaip visa tai man patinka, aš neturiu dviračio.
Pas mus yra toks debilas kuris lipdamas laiptais aukštyn (arba žemyn) rėkauja ir juokiasi garsiai, labai garsiai. Galbūt jį jau minėjau. Bet dabar, kai atėjo pavasaris, jis toj laiptinėj pratūno kokį pusvalandį rėkaudamas ir žvengdamas. Man noris išeit ir įgrūst jam vamzdį į šikną, kad jis pereitų iki gerklės, tada jau nebeprašnekėtų. Supistas debilas.
Nuo šiol žodį DEBILAS pakeis IDIOTAS, geriau skamba.
Kad ir kaip ten bebūtų, čia dar ne viskas. Dar vieni kaimynai, kurie gyvena apačioj, pradėjo dramas kelt. Pavasaris atėjo, ir visų jausmai prisikėlė iš numirusių, senutės vaikšto su pjūklais ir kirvais gainiodamos savo sūnus iš namų, nes tie net neturintys teisės ten gyvent savo draugelius/girtuoklius vedasi kas vakarą ir dieną. Seniai išlindę iš urvų pradeda sedėt ant suoliukų ir gert kartu. Vaikai išeina pamėtyt klykauja ir juokiasi vieni iš kitų. Kažkoks kūdykis be perstojo klykia kiek tik išgalėdamas tol kol nebegali. Meraitės išeina laukan paišyt žaidimus kieme. Žmogus iš gretimos laiptinės kas vakarą ateina pamėtyt vienas, kartais prie jo prisijungia kas nors. Viskas atgimsta, kažkas vyksta, bet tų laiptų, kurie jau griūna kai reikalas, niekas nesiruošia tvarkyt. O aš pinigus daviau. Nors ir nelabai galėjau, bet daviau. Aišku, dėl to dar svorio numečiau, bet gi ne esmė, right?
Right.

Advertisements

About Karma Idiot

Shut Up, that's what I say! View all posts by Karma Idiot

2 responses to “Mėlyni drabužiai, žydros kelnaitės, rūūūžava liemenėlėėė

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: