Could Be a Fucking Cancer, But Isn’t

Sveiki, saulės.
Dabar esu laimingas nes atgavau savo kompą. Dabar jis dvigubai didesnis už praeitą ir truputį stipresnis. Bet ne tame esmė, esmė tame, kad pagaliau galiu klausytis muzikos kokios noriu ir siūstis jos kiek noriu ir kokios noriu, pagaliau. Panaršęs po RYM, paprašęs patarti ką išbandyti nusprendžiau pereiti prie afrikietiškos muzikos. Kodėl? Nežinau, kažkokią tai dieną labai užsimaniau kažko tokio visai iš kitur iš tokios vietos, kurios dar neišbandžiau (muzikaliai). Taip kad kai tik gausiu viską ko reikia (nes formatuotas hardas) pradėsiu siūūūųųųst muzikąąą. At last. Visas tas pustūkstantis + buvo vertas išleidimo.
Bet dangus virš mano galvos  negali būti šviesus ilgą laiką, deja.
Vakar, po keturių metų pertraukos, pas mane į galvą ir.. apskritai beveik visą kūną, užėjo nelauktas svečias – migrena. O taip, viskas lygiai taip pat kaip ir tada kai man buvo septyniolika ir dar kelis metus iki to. Aš jau maniau, kad pasveikau nuo jos, bet pasirodo, kad ne. Labai žiauriai skaudėjo galvą, daug vėmiau, drebėjau ir silpau. Kai pagaliau išsibeigė jėgos vemt, nuėjau gult. Iš ryto atsikėlęs šiandien pasijutau puikiai (palyginus su vakar), ne tobulai, bet pakankamai gerai, kad galėčiau vėl kibtis į gyvenimą. Dar truputį galvą skaustelėjo kelis kartus, skrandis jaučiasi ne šimtu procentų atsistatęs, bet normaliai. Po truputį pavalgysiu ką nors šiandien lengvesnio, kad nemirčiau. Matyt taip teks kelias dienas. Ir ką? Numesiu dar svorio. Jei neklystu, gali būti, kad sveriu jau mažiau nei aštuoniasdešimt. Na, bent jau po šitų kelių dienų tai tikrai taip bus.
Aišku ir šiandien viskas negali būt puiku. Daugmaž apie dvyliktą išgirdau skambutį į duris. Pastebėjau, kad ten kažkokie du nepažįstami – moteris ir vyras. Pagalvojau ‘hm.. gal nedaryt’, bet atidariau ir padariau klaidą, nes ten buvo kažkokie du sektantai arba šiaip debilai kišantys man istoriją apie dievą, apie bibliją, kad joje yra daug ‘praktiškų’ patarimų and so on.. kai jau pasidarė nuobodu mane išgelbėjo atsikėlusi, susivėlusi Diana, pasakė, kad gal galėtų viską duot ir aiškint kam nors kitam ir uždarė duris. Yuppy. Kitą kart aš taip darysiu. Šiaip galvojau: ‘gal reiktų pasakyt, kad atsiknistų’. Bet.. nepasakiau.
Tai tiek šiandienai, tik dar paminėsiu, kad trylikos dienų maratonas prasidės nuo Birželio pirmos.
Ačiū už dėmesį ir pageltusias akis.

Advertisements

About Karma Idiot

Shut Up, that's what I say! View all posts by Karma Idiot

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: