She Likes Surprises

Nežinau ar jus taip NORMALIAI supažindinau su Soundgarden kada nors, bet tuoj supažindinsiu. Jie yra super kieti, turiu vėl paminėti. Po tiek metų atsiranda šansas kad jie gali išlėkt į #1 Spot. Tokios dainos kaip Mailman, Spoonman, Fell on Black Days, Jesus Christ Pose bei Flower verčia jų nenustot klausytis. Be abejo ir daugelis kitų dainų taip pat. Tik nesenai visai suradau jų dainą She Likes Surprises kuri irgi kala klynan. Bet dabar jūs palyginkit vokalistą su Jesus Christ Pose video ir šituo. ugh… pradžia dainos dar sakyčiau skamba neblogai, bet po to kažkoks de ja vu prasideda. Sutiksit. Žinau, kad sutiksit. Aš čia konroliuoju viską.
Taigi jei jau prakalbom apie muziką tai turiu paminėti kad grįžau prie savo mėgstamiausių kol kas. Nieko naujo dar neklausiau. Karaliauja Soundgarden, The Beta Band, Tin Hat Trio. Geri laikai ateina. Ypatingai su The Beta Band, nes vasarą jų pradėjau klausyt tai kai kurios dainos tiesiog saulę atneša į namus. beveik tiesiogine ta žodžio prasme.
O šiaip, ką. Ką? Galbūt ateinantį pirmadienį važiuoju pas tėvus aplankyt draugų, giminių ir jų pačių ilgesniam laikui truputį. Laukiu, man ten patinka, kaip jau minėjau anksčiau milijoną kartų.
Kyla abejonės dėl to maratono. Nesinori man visai jo daryt, kažkaip beprasmiška. Geriau pasidarysiu sau maratoną su dviračiu iš Klaipėdos į Prancūziją ir iš Prancūzijos į Oxfordą.
Ateityje nusimato šio bei to, kažko rimto, kažko nerimto, visko ,žodžiu.
Na tiek šiandienai, turiu paminėto, jog tikrai nėra apie ką rašyt, todėl retokai čia mane matysit, manau. O jei išvyksiu į angliją dirbt, tikriausiai matysit mane iš vis kartą mėnesy. O gal ir ne, tiū tiūū tiu diu diu.
Kai žmonės nori išbandyti kažką naujo, daugmaž 70 procentų tų žmonių nieko vis tiek nedaro. Kaip ABSRUDIOŽKOĄ..?
Good times.

Advertisements

About Karma Idiot

Shut Up, that's what I say! View all posts by Karma Idiot

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: