Moron

Vakar pradėjau skaityt knygą – “The Catcher in the Rye” arba sulietuvinta versija būtų – “Rugiuose prie bedugnės”. Pirma knyga kurią perskaitysiu per bene septynis metus. Oho. Matyt vakar atsigriebiau, tikrai nemaniau kad su vienu prisėdimu perskaitysiu septyniasdešimt puslaių. Poryt jau ir baigsiu tą knygą. Na, aišku, ne bereikalo aš tiek perskaičiau. Knyga mane suįdomino, tikrai gerai skaitosi. Nors ir, atrodo, kad ten šneka apie nieką. Visiškai nereikšmingus dalykus, bet knyga tikrai įdomi ir skaitosi lengvai. Nesigailiu, kad anglišką versiją pasiėmiau. Dar pasiėmiau “Bel Canto” parašytą autorės Ann Patchett. Susidariau šiokį tokį sąrašą.
“Ryto Žara” – F. Nietzche
“Atpirkimas” arba “Atonement” – Ian McEwan
“Avių Medžioklė” – H. Murakami
“The Lovely Bones” – Alice Sobolt
Tiek, kol kas. Neabejoju, kad skaitydamas (ir dar tokiais tempais) išsirinksiu dar daugiau knygų skaitymui. Labai noriu iš kur nors gaut Krautrocksampler knygą. Apie ką? Krautrock’ą..
O dabar mano winamp’e groja Fela Kuti. Afrobeat, jazz, funk, psychedelic. Pasiūlymas iš RYM tikrai skamba gerai so far. Dar reiks daug ko parsisiūst iš afrikos muzikos, nes pasiūlymų tikrai nemažai, bet laiko daug. Tai nėr ko skubėt.
Na o aš, jei būsiu nuotaikoj, ryt parašysiu apžvalgą čia. O kai grįšiu parašysiu vieną ir MEK’e. Manau išsirinkau tinkamą albumą ten įkišt.
’till then, see you.

Advertisements

About Karma Idiot

Shut Up, that's what I say! View all posts by Karma Idiot

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: