Fingers on Your Mouth

Sveiki, lietaus lašai.
Visą savaitę, praktiškai, ištisai lijo. Labai depresovas oras, bent jau čia – Vilniuje. Nežinau kaip jums ar “kai kuriems” bet man toks oras nepatinka. Gerai, kai palyja, bet kai kas dien tai ne kas. I mean, come on, get over with it already, nature.
Kad ir kaip ten bebūtų nebeturiu apie ką rašyt. Na bent jau kol kas. Matyt suprantama, kai aš praktiškai nieko ypatingo neveikiu, bet ai. Skelbiu tokią pertraukėlę nuo bloginimo, tokį “hiatus”. Bus kelios albumų apžvalgos ir panašiai, bet pats asmeniškai nieko nežadu rašyt kūrį laiką.
Kam įdomu kaip man sekas animuot ir progresuot šiame animacijos reikale: http://karmaidiot.wordpress.com/
Dar šiandien pastebėjau, kad turiu extra blogą kurį kažkada norėjau panaudot tokiem.. meniškiem tikslam. Daugmaž rašyt samdomo žudiko dienoraštį. Gal idėja ir nebloga, bet jei ir darysiu tai tikrai ne apie samdomą žudiką. I don’t know what came over me that day.
O muzikos pasaulyje daug naujovių, jei kam įdomu. Pradėjo patikt Wolf Parade ir dar kelios grupelės ir dar ne vieną ir dvi turiu išbandyt, tai šioje srityje “darbo” yra.
Nežinau dėl MEK. Nežinau ar ką sugebėsiu parašyt per ateinančias kelias savaites. Labai sunku man pasidarė apžvalgas rašyt, bet čia tik periodinis dalykas, tai praeis. Praeis kaip mėnesinės, tik ne taip greitai.
O dėl knygų tai negavau to ko tikėjausi, kaip visada. Pasiėmiau Hanibalą, Egzorcistą ir King’o darbą, kurio pavadinimą pamiršau. Pastarasis ir Hanibalas – anglų kalba, tai malonu skaityt ir šią knygą jau beveik baigiau (kanibalą i mean). I’m kinda takin’ my time.
Tai tiek, šiam kartui. O kada bus kitas kartas –  nežinau. Gali būt kai vėl pistis su teisėm pradėsiu arba po gimtadienio (Rugpjūčio 6). Tai va.
I’ll see you laters.

Advertisements

About Karma Idiot

Shut Up, that's what I say! View all posts by Karma Idiot

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: