Let there be Beer (Night)

Užvakar su Diana ėjom į tą naktinį renginį ir holy shit, nesitikėjau kad tiek žmonių bus. Bet buvo.

Iš pradžių nuėjom į tango vakarą kažkokį. Aš nieko neišsimanau apie tai ir niekad nešoku, išskyrus tą burelį ažuolyno gimnazijoj, bet ten kaip ir buvo privaloma. Ne choreografija, ne ne. Būrelis.  Taigi pabuvom, kiek suprtau gerai šoko tik du tokie, bet jie ir mane nustebino, ypač ta moteris su savo žvilgsniu tokiu labai jau gundančiu, tik gaila kad ne į mane buvo nukreiptas.

Anyway, po kiek tai laiko mes labai užsimanėm valgyt, nuėjom į parduotuvę bet po to nusprendėm valgyt nedaryt, užsipirkt ką nors užkandžiams, o maistą palikt namuose ir eit atgal į tango. Na, po to nusprendėm niekur nebeit, bet po to vis dėl to nuėjom. Kai nuėjom ten buvo jau prispitę tiek žmonių kad mum vietos nebuvo ir nieko nematėm. Susinervinę ėjom namo kai mūsų dėmesį patraukė vienos minutės filmai, tas konkursas – Pravda. Pažiūrėjom ir aš sumąsčiau ką nors padaryt, nes, manau kad galėčiau kažką tikrai įdomaus parodyt. Anyway, po to mum paskambino toks draugas ir tada vaikščiojom su jais iki bene antros nakties or so.

Aš gėriau alaus. Daug ir labai stipraus. Tik taip ir nesupratau ar ten alus ar gira, bet matyt kad alus. Buvau labai girtas pirmą kart per bene du metus. Viskas buvo tvarkoj iki tol kal vakar atsikėliau prieš aštuntą ryto su skaudančia galva ir plyštančiu noru į tuoletą. Galvoju, kas per šūdas, nx man taip? Oh, what did I do wrong, god, what?? Po to atsiminiau kad aš visą dieną praktiškai vaikščiojau su tuščiu skrandžiu ir dar užgėriau stipraus juodo alaus. Smartie pants.

Anyway. Kūrybos procesai juda.. bet tik muzikos atžvilgiu. Galbūt neužilgo jau parodysiu savo instrumentalią elektoniką ir beveik ne elektorniką. Nesijaudinkit, ši bus kitokia nei kažkos supistas kamatozas.

Skyrybos yra šventas reikalas tarp vyro ir moters kurie yra susituokę. Niekas, nei kunigas, nei vaikai, nei giminės, nei draugai neturi kištis į jų santykius. Ypač, kai pagalvoji, jei jie pakankamai durni buvo tai reiškia gali grūst sau šampūną į šiknas neapmąstę savo pasirinkimų ir pan pan. Vaikai gauna traumas, debilai. Nx iš viso tos vedybos. Aš manau kad tai neapsakomai durnas ir banalus reikalas. Ypač kai pamąstai apie kažkokius keturiolikmečius kurie susituokė amerikoj, nes ten įstatymai durni. Ir dar tokius “mielus pažystamus” kurie sugeba sutuoktuves kelt vos po kelių savaičių pažinojimo su partneriu.

Kad ir kaip ten bebūtų, nepamirškti atsargų, vaikai.

Advertisements

About Karma Idiot

Shut Up, that's what I say! View all posts by Karma Idiot

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: